Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Parapsikoloji & Spiritüalizm > Paranormal Varlıklar

Paranormal Varlıklar Paranormal Varlık Videolari & Resimleri ve Hikayeleri, Paranormal Aktiviteler,Doğa Üstü Olaylar & Varlıklar , Parapsikoloji Hikayeleri & Olaylari,Yaşanmış Paranormal Olaylar

Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 4 Hafta önce
satanist666 satanist666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
satanist666 konu
Standart Cın davetı yardım

Herkese merhaba, merak ettigim bir husus hakkinda sorum olacak bilgili herkese. oncelikle onceden bir cok kez davetim oldu dua vs. ile degil. sonucta bu varliklar enerjisel bir varlik o yuzden dusunce ve trans ile iletisime gecmeye calistim lakin sonuc alamadim. ve bana 40 gun yemek yeme su duayi 1000 kere oku falan sacma geliyor yanlis anlamayin agizla laf edilecek olsaydi cin gelsene dedigimiz zaman da gelirdi. ama gercekten iletisime gecmek istiyorum dusuk enerjili bir varlik ile o yuzden bilgi lazim. tutsu,mum,geometrik semboller, hatta pelin otu tarzi onlarin dikkatini ceken arac gerecler ile gelebilirler mi
Alt 4 Hafta önce
budajored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
budajored budajored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 10
budajored will become famous soon enough

Alıntı:
satanist666´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba, merak ettigim bir husus hakkinda sorum olacak bilgili herkese. oncelikle onceden bir cok kez davetim oldu dua vs. ile degil. sonucta bu varliklar enerjisel bir varlik o yuzden dusunce ve trans ile iletisime gecmeye calistim lakin sonuc alamadim. ve bana 40 gun yemek yeme su duayi 1000 kere oku falan sacma geliyor yanlis anlamayin agizla laf edilecek olsaydi cin gelsene dedigimiz zaman da gelirdi. ama gercekten iletisime gecmek istiyorum dusuk enerjili bir varlik ile o yuzden bilgi lazim. tutsu,mum,geometrik semboller, hatta pelin otu tarzi onlarin dikkatini ceken arac gerecler ile gelebilirler mi
Bu konular şakaya gelmez,arkadaş olmak istiyorum , temas kurmak istiyorum diyerek bile bu konularda ki ilmi yetersizliğini belli ediyorsun.İki ay sonra buraya gelip 'yardım edin,ne yaptıysak kurtulamadım' gibi başlıklarla yakarmanı istemediğim ve senin iyiliğin için uyarıyorum seni. Konu kilit
Konu Kapatılmıştır

Tag Ekle
davet

Seçenekler
Stil