Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Parapsikoloji & Spiritüalizm Forum > Genel Forum > Buda Jo Red Videoları

Buda Jo Red Videoları Buda Jo Red Youtube Videoları (Paranormal Olaylar & Paranormal Vakalar & Ufo Olayları & Paranormal kaynaklar)

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 3 Hafta önce
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 385
Katzfiel will become famous soon enough
Standart 2030 yılından gelen yalancı noah! (saklanan gerçekler!)

2030 YILINDAN GELEN YALANCI NOAH! (SAKLANAN GERÇEKLER!)

2030 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusu Noah, gizli bilgileri kamuoyu ile paylaştığı için ABD hükümeti tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.Kod adı Noah olan ve 2030 yılından geldiğini öne süren zaman yolcusu, YouTube üzerinde yaptığı canlı röportajda ilginç iddialarda bulundu.

2030 yılından gelen zaman yolcusu yalan makinesi testine tabi tutuldu!

Canlı yayın sırasında dinleyicilerden biri ''Şu an için tehlike altında mısın?'' diye sordu.

Noah soruya şu yanıtı verdi: ''Evet. Tehlike altındayım. Beni sorguya çeken kişiler beni tehdit etti. Bu kişilerin hükümetin adamları olup olmadığına emin değilim fakat hükümetten saklanıyorum. Bu sebeple beni sorguya çekenlerin hükümet çalışanları olma ihtimali yüksek ve bu sayede beni buldular.''

''Bana daha fazla konuşmamam gerektiğini söylediler. Bunu tehdit olarak algıladım.''

2030 yılından geldiğini iddia eden Noah, Donald Trump'ın 2020 yılında tekrar ABD başkanı seçildiğini, robotların ev işlerinde kullanılmaya başlanacağını ve kağıt paraların yanı sıra Bitcoin'in de gelecekte oldukça popüler olacağını söylemişti.

2028 yılından geldiğini iddia etti!

etiketler+
time travel noah, noah, zamanda yolculuk, zaman, zaman yolcuları, zaman makinesi, gelecek, 2030, time traveller, time travel movies, time travelling, time travellers, time traveller 2028, time traveller caught on camera, time traveller caught on tape,amanda yolculuk filmleri,zamanda yolculuk yapan adam,zaman gezgini,zaman yolculuk mümkün mü,stephen hawking zamanda yolculuk,einstein zamanda yolculuk,zamanda yolculuk yalani,noah 2030 ifsa,

Tag Ekle
noah 2030 ifsa, zaman gezgini, zamanda yolculuk yalani

Seçenekler
Stil