Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Ufoloji & Dünya Dışı Yaşam > UFO Teorileri

UFO Teorileri Kullanıcılarımızın UFO'lar ve Dünya Dışı Yaşam konularındaki farklı teorilerini , ufo makalelerini,ufo aciklamalarini paylaştıkları bölüm.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 09-17-2017
budajored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
budajored budajored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 10
budajored will become famous soon enough
Standart Rahimdeki Evrenden Tüm Evrene Yolculuk

RAHİMDEKİ EVRENDEN TÜM EVRENE YOLCULUK :

Discovery channel’da bir programda, kutup ayısının rahminde 2 sene spermleri saklayabildiğini gördüm. Hayvan kendisini istediği zaman dölleyebiliyor. Araştırmacılar bunun elektronik mikroskopta filmini çekmişler. Yumurta bir güneş gibi küre ve parlak, spermler ise etrafında dönen yıldızlar gibiydi. Birden aklımda neden olmasın, Allah evreni nasıl yaratmıs, bir insanın yada memelinin içinde bile koskoca bir evren saklı diye düşündüm. Daha sonra aynı gece birden ışıklar parladı beynimde ve onların atoma benzediğini buldum. Atomdan gezegenlere ve onların etrafındaki uydularına, oradan güneş sistemimize, oradan galaksilere, galaksiden de evrene baktım.

Evrenle insan kromozomlarının benzerliği, kandaki alyuvar ve akyuvarların benzerliği kafama takıldı. Her şey muazzam bir şekilde, tüm evrenin ve her şeyin atomlardan meydana geldiğini gösteriyordu. Ancak kafama şu takıldı, neden her şey kendi ekseni etrafında ve güneş benzeri küre bir çekirdeğin etrafında dönüyor? Neden her şey yuvarlak ve küre şeklindeydi? Bunu düşünmeye başladım. Aklıma Mevlevi semazenlerin neden aynı şekilde kendi etraflarında yuvarlak çizerek döndükleri geldi. Aslında her şey çok basit, amaç Allah’a ulaşmaktı. Daha sonra evrendeki her şeyin kendi etrafında dönmesinin sebebinin + ve – kutuplar vasıtasıyla olduğunu örgendim. Böyle dönerek kendi yerçekim alanlarını oluşturuyor ve tüm evreni şekillendiriyorlardı.

Hiçbirisi birbirine çarpmıyor ve yaratan Allah’ın izniyle bu kusursuz yerçekimi olayıyla evren, uzay adı verilen boşlukta birbirlerini itip çekerek sabit bir şekilde oldukları yerde duruyorlardı. Ama bu küre şekline ve neden döndüklerine kafayı taktım. Semazenleri araştırırken ufolarla ilgili yazılar buldum. Onlarla ilgilenmeye, incelemeye, düşünmeye başladım.

Öyle bir süratte dönüyor olmaları lazımdı ki, görünmez hale geliyorlar yada kendi çekim alanlarını oluşturuyor olmaları lazım diye düşündüm. Bunları düşünürken sıcaklardan dolayı bir tavan vantilatörü aldım. Yattığımda bir baktım Bob Lazar’ın tarif ettiği ufolara benziyor. İçine girip kayboldum düşüncelerde. Şunları fark ettim, ufolar öyle bir hızda dönmeli ki, tıpkı dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğü gibi aynı hızda dönmeli ve içindekiler biz dünyanın döndüğünü, bu hızı nasıl hissetmiyorsak onlarda hissetmemeliydi.

Ama bu dönüşü yaparken tavan vantilatöründen anladığım kadarıyla ortasında kendi ekseni etrafında dönüşü sağlayacak, yani dönüşü belirli sabit bir eksende sağlayacak bir mil olmalıydı. O milin etrafında dönmeli. Ufoların içindeki o çubuk şeklindeki olayın bu olduğunu düşündüm. Daha sonra da aşağıda izah ettiğim güneş enerjisi ve onun bitkiler üzerindeki etkilerini araştırmaya başladım ve böyle bir sonuca ulaştım.
Alt 06-14-2018
FatihYca FatihYca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
FatihYca konu

Ilginç Ama güzel
Alt 07-05-2018
Dean1 Dean1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
Dean1 konu

Kesinlikle cok ilginc

Tag Ekle
evrene yolculuk